Hutnicza 4

Budynek dwu piętrowy przy ul. Hutniczej 4 w Bytomiu-Miechowicach posiada nowoczesną bryłę architektoniczną, jasną elewację z wykończeniami płytkami klinkierowymi. Przed budynkiem znajduje się 5 miejsc parkingowych, a w niedalekiej odległości zamykany parking. Budynek posiada monitoring oraz zamykany wewnętrzne podwórko.
Wysoki standard wykończenia mieszkania obejmuje wyposażenie we wszystkie niezbędne elementy umożliwiające natychmiastowe zamieszkanie (kabina prysznicowa, umywalka, sanitariat w łazienkach; kuchenka elektryczna i zlewozmywak – w kuchni; podłogi wykończone panelami podłogowymi oraz płytkami ceramicznymi).Okna PCV. Centralne ogrzewanie gazowe.
Lokalizacja budynku jest doskonale skomunikowana z głównymi szlakami komunikacyjnymi, odległość do wjazdu na DK 88 wynosi około 300 m, zarówno w kierunku Gliwic, jak i centrum Bytomia, Piekar Śląskich a nawet autostrady A1. W odległości 5 minut drogi pieszo znajdują się przystanek komunikacji autobusowej, market a także tereny rekreacyjne. W pobliżu budynku znajduje się: szkoła, przedszkole.
Budynek składa się z 15 lokali mieszkalnych: dwu i trzy pokojowych z łazienką z WC kuchnią, oraz garderobą o metrażach od 40,00m² do 59,00m².

Załączniki

Wolne lokale w tej lokalizacji

Dokładna lokalizacja
Masz pytania, zadzwoń:


32 280 30 73

lub napisz:


Imię

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości