Nowa 74,76,78

Budynki przy ulicy Nowej 74,76,78 w Bytomiu wybudowano w 2006 roku, posiadają 4 kondygnacje nadziemne które są całkowite podpiwniczenie. Budynek jest wyposażony w następujące instalacje: wodno-kanalizacyjną, elektryczną, centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej.
Wysoki standard wykończenia mieszkania obejmuje wyposażenie we wszystkie niezbędne elementy umożliwiające natychmiastowe zamieszkanie: łazienka (wanna, umywalka, WC typu kompakt); kuchnia (kuchenka elektryczna i zlewozmywak); podłogi wykończone wykładziną podłogową oraz płytkami ceramicznymi. Okna PCV. Do lokalu jest przyporządkowana piwnica.
Z tyłu budynku zlokalizowane są miejsca parkingowe do wyłącznej dyspozycji mieszkańców budynek posiada również wewnętrze garaże dla mieszkańców. Budynek i parking są monitorowane.
W odległości 5 minut drogi pieszo znajdują się sklepy i przystanek komunikacji autobusowej, w pobliżu znajduje się również przedszkole i szkoła, przychodnia. Budynek położony w sąsiedztwie lasu i terenów rekreacyjnych.
Budynek składa się z 25 lokali mieszkalnych: dwu i trzy pokojowych z łazienką z WC oraz aneksem kuchennym o metrażach od 50,00m² do 80,00m².

Wolne lokale w tej lokalizacji

Dokładna lokalizacja
Masz pytania, zadzwoń:


32 280 30 73

lub napisz:


Imię

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości