Francuska 70 b, c

Czteropiętrowy budynek składa się z trzech segmentów. Został zbudowany z wielkiej płyty, z elementów żelbetowych prefabrykowanych. W 2008 założono nową stolarkę okienną i drzwiową, położono nowe tynki wewnętrzne, podłoża i posadzki; wymieniono instalacje: wodno-kanalizacyjną, co, elektryczną i wentylacyjną oraz teletechniczną. Centralne ogrzewanie z sieci miejskiej.

Na parterze oraz I piętrze znajduje się po dwa lokale mieszkalne. Parterowe mieszkania przystosowane są dla osób niepełnosprawnych, na pozostałych kondygnacjach znajduje się po 4 lokale. Są to kawalerki wyposażone w łazienki z wc.
Budynek jest dobrze skomunikowany, posiada miejsca do parkowania strzeżone monitoringiem. Mieszkania wyposażone są w niezbędne elementy umożliwiające natychmiastowe zamieszkanie (w łazience – kabina prysznicowa, umywalka, WC typu kompakt; w kuchni – kuchenka elektryczna, zlewozmywak). Centralne ogrzewanie (sieć miejska). Spokojna okolica.
W odległości 5 minut drogi pieszo znajdują się sklepy, piekarnia i przystanek komunikacji autobusowej, a także tereny rekreacyjne. W pobliżu budynku znajduje się: szkoła, przedszkole.
Budynek składa się z 42 lokali mieszkalnych: jedno i dwu pokojowych z łazienką, WC, kuchnią, o metrażach od 27,00m² do 55,00m².

Załączniki

WOLNE LOKALE